/Files/images/3_gruppa/Kharkiv_montage_(2015).png

Тиждень виховання любові до малої Батьківщини

«Я – маленький харків’янин»

«Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить,

до чого прагне,що любить і ненавидить людина, яка формується»

(В. О. Сухомлинський).

/Files/images/3_gruppa/kharkov.png

На виконання планів роботи Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради (далі – Управління освіти) та методичного центру Управління освіти на 2020 рік, з метою розширення уявлень дітей про малу Батьківщину, сприяння вихованню патріотичних почуттів та гордості за своє рідне місто, його історію, культуру, сучасне життя та популяризації кращих педагогічних ідей щодо національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку в нашому закладі з 12-16 10. 2020 буде проведено тиждень виховання любові до малої Батьківщини «Я - маленький харків’янин»

Головною метою Тижня є розширення уявлень дітей про малу Батьківщину, сприяння вихованню патріотичних почуттів та гордості за своє рідне місто, його історію, культуру, сучасне життя та популяризація кращих педагогічних ідей щодо національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку.

/Files/images/3_gruppa/изображение_viber_2020-09-24_12-23-12.jpg