• Наш дитячий садочок

/Files/images/22/Фото6167.jpg

Згідно з листом МОН України від 02.04.2022 р. №1/3845-22 «Про рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти на період дії воєнного стану в Україні» першочерговими завданнями ЗДО у воєнний час на наступний 2023/2024 навчальний рік є:

- налагодження ефективної комунікації учасників освітнього процесу; - відновлення освітнього процесу;- зарахування до закладу дітей раннього та дошкільного віку із числа внутрішньо переміщених осіб за місцем тимчасового проживання;- організація освітнього процесу в ЗДО для всіх дітей;- своєчасне надання керівником ЗДО запиту до засновника щодо наявності проблем і можливих шляхів їх вирішення;- створення у ЗДО безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу;- створення умов для підвищення фахового рівня педагогічних працівників щодо організації освітнього процесу за дистанційною та змішаною формами організації освітнього процесу й надання педагогічної підтримки дітям раннього та дошкільного віку, у тому числі й з особливими освітніми потребами, їхнім батькам;- здійснення інформаційної підтримки та психологічного супроводу учасників освітнього процесу;- здійснення співпраці з інклюзивними ресурсними центрами;- застосування інструментів управлінської діяльності для вирішення надзвичайних ситуацій;- організації комунікації з учасниками освітнього процесу посідає ключове місце.