/Files/images/2023/52.jpg

"Любити дошкільний заклад–це знати його історію"

СХОДИНКАМИ УСПIХУ. ІСТОРІЯ НАШОГО ЗАКЛАДУ

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 323 комбінованого типу Харківської міської ради" функціонує з 1986 року.

Заклад засновано на підставі рішення Харківського міського відділу народної освіти наказом від 13.12.1986 року № 67.

Дошкільний навчальний заклад — освітній заклад для дітей дошкільного віку, який забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу у складі якого можуть бути групи загального розвитку, компенсуючого типу, сімейні, прогулянкові, в яких забезпечується дошкільна освіта з урахуванням стану здоров'я дітей, їх розумового, психологічного, фізичного розвитку. У нашому садочку 12 груп: групи для дітей раннього віку, групи для дітей дошкільного віку, з них 2 спеціальні групи для дітей з порушеннями мови.

Вихователі завжди беруть активну участь у методичній роботі дошкільного закладу, району та міста. На базі дошкільного закладу постійно проводяться методичні об’єднання, педагогічні майстерні, семінари, конкурси, творчі зустрічі. У дошкільному закладі неодноразово проводилися методичні семінари для вихователів, музичних керівників, вихователів-методистів району, для спеціалістів дошкільної освіти з Харківської області. Педагогічний колектив неодноразово відзначений Грамотами за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, значні досягнення у справі освіти, виховання і розвитку дітей.