/Files/images/leto/Фото6167.jpg

Загальна характеристика навчального закладу

Обладнання та оснащення навчально-виховного процесу у дошкільному закладі здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти» від 19.12.2017 №1633

Дошкільний заклад розташований у типовій двоповерховій споруді, побудований у 1986році, проектна потужність якої складає 221 дітей, Територія закладу і розташовані на ній приміщення (приміщення закладу, хозприміщення з овочесховищем) відповідають санітарним нормам, площа приміщень складає 3,628м2, загальна площа території закладу – 9,261,3 м2.

У ДНЗ на сьогодні функціонують: 12 групових приміщень, кабінет завідувача, методичний кабінет, кабінет практичного психолога, музично-спортивна зала, медичний блок: кабінет медичної сестри, ізолятор; кабінет заступника завiдувача з ГЧ, харчоблок, комора харчова, комора кастелянші, пральня,басейн У дошкільному навчальному закладі створені належні умови для навчання та виховання дітей.

Кількість приміщень:

1.Навчальних:

- Кабінет психолога 1кімната

– 12 групових приміщень

- 1 музично-спортивна зала (ІІ поверх).

- басейн

2.Підсобні:

- Комора для м’якого інвентарю - 1 кімната (І поверх),

- Харчоблок -1 приміщення (І поверх),

- Комора - (І поверх),

- Пральня - 2 кімнати (І Поверх).

3.Адміністративні приміщення:

- Кабінет завідувача – 1 кімната,