/Files/images/angliyskiy/Без названия (2).jpg

Завдання для дітей 3, 4, 5, 6 років

Завдання для підотовки до школи

Практичні завдання

Вчимо тварин (дикі тварини)

Розвиваючі мультики українською мовою від Хмаринки, завдяки якому діти знайомляться з дикими тваринами.

Про тварин для дітей!

Український алфавіт за 5 хвилин

Нова серія мультиплікаційного розвивального проекту Мультіпедія - "Український алфавіт за 5 хвилин"! Всього за п'ять хвилин малюки зможуть вивчити всі букви українського алфавіту і дізнатися слова, які починаються з цих букв

ФРУКТИ та ЯГОДИ!

Розвиваючі мультики для дітей Вчимо слова

ОВОЧІ для дітей!

Як багато овочів ти вже знаєш? Дивись наш новий мультик для дітей про овочі

ПОСУД||

Розвиваючі мультики для дітей Вчимо слова

«Цікава математика для дошкільнят»

Математика виховує характер, а саме такі якості як наполегливість, акуратність, точність, зосередженість. Також розвивається вміння концентруватися на завданні, зростає самооцінка і впевненість у собі.

Вчимося рахувати до 10!

Цифри для самих маленьких!

Лічилка Про Слоненят-

Розвиваючі мультики - Дитячі Пісні

Вчимо цифри українською

В цьому відео їжачок вчить Голочку цифрам до 10. Цікаві розвиваючі картинки цифри для дітей українською. Вчимося рахувати українською разом з їжачком.

ПІДВОДНИЙ СВІТ!

ПІДВОДНИЙ СВІТ! Розвиваючі мультики на українській мові для дітейДивимось серію про підводний світ. Сьогодні ми дізнаємось хто живе під водою!

50 обов'язкових завдань для дошкільника на карантин

Проект«Розвиток дитини»пропонує батькам, вихователям та вчителям п’ятдесят розвивальних завдань та розмальовок для розвитку навичок аналітичного, логічного, творчого мислення, довільної уваги, зорової пам’яті, дрібної моторики та загальної ерудиції.

Виконання запропонованих завдань сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до навчання, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини та впевненого засвоєння нею шкільної програми в подальшому.

20 ЧУДОВИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДРІБНОЇ МОТОРИКИ МАЛЮКІВ

Дрібна моторика руки – це, простою мовою, набір дрібних і точних рухів пальців і кисті руки. Не можна недооцінювати значення дрібної моторики для розвитку дитини. Як відомо, розвиток точних рухів руки сприяє розвитку мови дитини. Чим краще розвинена ручка дитини, тим швидше вона починає говорити, тим краще вона розмовляє.

72 ЛОГІЧНІ ЗАДАЧІ ДЛЯ РОЗВИТКУ МИСЛЕННЯ ДОШКІЛЬНЯТ

Пропонуємо величезну добірку логічних задач для дітей дошкільного віку. Такі завдання розвивають не тільки логічне мислення, а й увагу, пам’ять, кмітливість. Вирішуйте з діточками такі завдання! Дітям вони дуже подобаються!

СПИСОК ТЕРАПЕВТИЧНИХ КАЗОК

Толя і айпад. Терапевтична казочка для любителів комп’ютерів та інших гаджетів

Толі на Новий рік Дід Мороз під ялинку поклав чудовий айпад. Збулася Толина мрія! А то у всіх діток в дитячому садку є айпад, а у Толі немає. Тепер і у Толі з’явився айпад. Толя цілий день ходив щасливий і сіяв, як нова монета

Геометрiчнi фiгури./Files/images/angliyskiy/1428163706_357.jpg

ВЧИМО КОЛЬОРИ ТА ФОРМИ

/Files/images/angliyskiy/1309881114_1.jpg
Поделки с детьми. Игрушки-шнуровки.

Практичні завдання РОЗМАЛЬОВКИ

Для того що б зайняти малюків і дітей різного віку є безліч різних способів. Один з них - це ігри розмальовки для дітей

Нетрадицийне малювання

Котра година? Вчимо час разом з ґавою.

Явища природи для дошкільнят

Ознайомлюємо з навколишнім світом дошкільнят! Розвиваємо мислення, увагу, слухове та зорове сприйняття, збагачуємо словниковий запас дітей словами-назвами явищ природи.

/Files/images/angliyskiy/unnamed_i.jpg