Безпека життєдіяльності учасників освітнього процесу

Лист МОН від 20.06.2023 р. № 1/8820-23 “Про організацію безпечного освітнього простору в закладах дошкільної освіти та обладнання укриттів”

ВСЕ ПРО МІННУ БЕЗПЕКУ

Безпека життєдіяльності дошкільників

Перелік нормативно-правових актів, які регулюють питання безпеки у закладах дошкільної освіти

Як діяти закладу освіти та учасникам освітнього процесу під час повітряної тривоги

/Files/images/2023/sad-03 (2).jpg

ПРИМІРНИЙ АЛГОРИТМ дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту “Увага всім”, “Повітряна тривога”

/Files/images/2023/як діяти.jpg

/Files/images/2023/памятка-вихователю.jpg

В УКРАЇНІ СТВОРИЛИ ЧАТ-БОТ «ВОБИ2», ЯКИЙ В ІГРОВІЙ ФОРМІ ВЧИТЬ МАЛИХ І СТАРШИХ УКРАЇНЦІВ, ЯК ПРАВИЛЬНО ДІЯТИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Матеріал подано у формі гри: бот надсилає запитання, а користувач має обрати правильну відповідь із запропонованих варіантів.

Завдяки проходженню всіх рівнів гри, діти здобудуть теоретичні знання щодо дій під час:

повітряної тривоги;

вуличних боїв, мінометного та артилерійського обстрілів;

руйнування приміщення у якому перебувають люди та в разі потрапляння під завали.

ДОКЛАДНІШЕ

/Files/images/2023/637b6aacbef8c882679962.jpg

Як поводитись при виявленні невідомих предметів

Мультфільм ЮНІСЕФ Україна про мінну безпеку: безпечні канікули

Мультфільм ЮНІСЕФ Україна про мінну безпеку: лісовий скарб

Мультфільм ЮНІСЕФ Україна про мінну безпеку: повітряний змій

Мультики для дітей. Правила безпеки

Мультфільм. Казка про вогняну іскринку. Як поводитися під час пожежі.

Обережно! Вибухонебезпечні предмети. Відео ДСНС України для батьків і дітей

Українців закликають дотримуватися правил поводження із вибухонебезпечними предметами

Під час війни порушуються всі права дитини — на освіту, недоторканність, право бути з сім’єю, тож ЮНІСЕФ запускає сайт «Дитина не сама: Інструкція з турботи» — https://dity.msp.gov.ua/, де ми доноситимемо інформацію про те, як правильно у воєнних умовах підтримувати та захищати права дітей, що позбавлені батьківського піклування.