2024-02-07 КАЗКОТЕРАПІЯ. ЧУДОВІ КНИЖЕЧКИ ВІД ПСИХОЛОГА НАТАЛІЇ ЧУБ ДЛЯ ЧИТАННЯ З ДІТЬМИ

2024-02-07

/Files/images/2024/Без названия.jpg

Презентуємо вам, любі читачі нашу нову знахідку! Це серія книг Казкотерапія від Наталії Чуб. Їх авторка – відома дитяча письменниця та психолог. Дані книги – це терапевтичні казки, тобто такі, які допомагають дитині впоратися з якоюсь певною проблемою. Це казки, які мають чудодійну силу, хоч і не містять у собі чарівних заклинань.

Казкотерапіялегко і швидко допоможе малюку подолати переживання та впоратися з різними ситуаціями: небажання лягати спати, боязнь темряви та всього нового, капризи, не вміння доводити справи до кінця. Казка «розмовляє» з дитиною її мовою. Тут йому все зрозуміло, бо мова казки простіша, аніж повчання батьків. Тож замість того, щоб сварити дитину, почитайте їй казки та обговоріть кожну історію, разом з дитиною проживайте пригоди героїв.

ЧИТАТИ ТУТ