2023-05-30 Дайджест проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні»

2023-05-30

/Files/images/2023/_________________1.jpg

Міністерство освіти і науки України анонсувало перший випуск Дайджесту проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні». У першому випуску дайджесту розміщено методичні матеріали щодо забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах війни в Україні, педагогічні ідеї з організації освітніх зустрічей для педагогів та батьків.

Проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО — програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) за інформаційної підтримки Міністерство освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти.