2023-04-18 Навчаємося мінної безпеки всією родиною! Знання правил безпечної поведінки рятує життя!

2023-04-18

/Files/images/2023/imagetools0.jpg

Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Нижче, за посиланням на сайт ЮНІСЕФ, ви знайдете корисні матеріали для дорослих та дітей, що допоможуть пояснити дитині у легкій та розважальній формі про правильну поведінку, а вам пригадати вкрай важливі правила мінної безпеки.

На сайті Bezpeka.info зібрано всю важливу інформацію з мінної просвіти для батьків, педагогів та дітей різних вікових груп.https://bezpeka.info/

Батькам — поради як розмовляти з дітьми про міни та інші ВНП.

Пеадгогам — план-конспект уроку із мінної безпеки з усіма матеріалами для зручного заняття як онлайн, так і офлайн.

Дітям різного віку — комікси, мультфильми, брошури із завданнями, онлайн-гра, загадки та багато іншого, щоб вони легко запам’ятовували правила.