2022-09-20 Онлайн-курс «Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі»

2022-09-20

/Files/images/22/Demokratiya-v-doshkill.jpeg

Онлайн-курс «Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі»

Адміністраторам, вихователям та практичним психологам закладів дошкільної освіти пропонують долучитися до фасилітованогоонлайн-курсу «Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі», який розроблений в межах Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».

Курс розглядає практичні аспекти реалізації оновленого Базового компонента дошкільної освіти, побудови партнерства дитсадка, родини та громади. Навчання має допомогти спланувати педагогічну діяльність, пояснить, як формувати соціально-громадянські компетентності дітей дошкільного віку та розвивати культуру демократії у закладі дошкільної освітибезплатне та відбуватиметься у змішаному форматі: самостійне опанування навчальних матеріалів і виконання практичних завдань поєднується з онлайн-зустрічами за тренерської підтримки, де учасниці/-ки обговорюють навчальні результати, діляться рефлексіями й планують подальші кроки.

За успішне проходження курсу учасники отримають сертифікат, який буде підтвердженням підвищення кваліфікації

.Заняття розпочнуться 11 жовтня та триватимуть 5 тижнів, до 14 листопада.

Зареєструватись на курс можна до 3 жовтня за посиланням.