2021-06-02 «Веселка настрою» Конкурс малюнка на асфальті

2021-06-02

/Files/images/leto/Фото4692.jpg

Малювання на асфальті - це не тільки дуже захоплююче заняття, але ще і пізнання дітьми навколишнього світу, творчість, політ фантазії, тренування уваги, дрібної моторики, розвиток творчих здібностей, а найголовніше, гарний настрій.

У нашому дитячому садку пройшов конкурс малюнків на асфальті. У конкурсі брали участь всі, хто любить малювати. Діти стали справжніми чарівниками - своїми малюнками перетворили сіру асфальтову площадку в казковий світ.

Діти з величезним задоволенням намагалися відобразити всі фарби літа. Для цього вони використовували яскраві дрібні і настрій був у всіх дуже радісне і сонячне. Кольорова крейда допомогли дітям відобразити задумане. Малюки малювали себе, квіти, сонце і хмари і звичайно ж, веселку. Малюнки вийшли казковими, яскравими, оригінальними, а головне - добрими. Конкурс малюнків на асфальті - це захоплююча, барвиста традиція в нашому дитячому садку і проводиться щорічно влітку.

/Files/images/angliyskiy/IMG_20210601_110018.jpg /Files/images/3_gruppa/IMG_20210601_110055.jpg