2021-01-11 Міжнародний день "Дякую"

2021-01-11

/Files/images/3_gruppa/0101.jpg

11 січня. Міжнародний день "Дякую"

Спасибі - ввічливе слово, яке говорять, коли хочуть подякувати. За старих часів люди висловлювали подяку словами «дякую», «дякую», що дослівно означає «дарувати благо». Зараз ми теж вживаємо такі слова і разом з ними говоримо слово «дякую».

Список справ на день, якими ми зайнялися з дітьми;

Поговорити з дітьми про подяки, про те, кому можна сказати спасибі і попросити намалювати його малюнок на цю тему.

Пограти з дитиною в гру «Магазин важливих слів».

Прочитати дитині вірш Володимира Данька «Спасибі» і пограти в гру «Докажи слівце».

Читати дитині літературу по темі: С. Маршак «Урок ввічливості», С. Погорілівська «Що значить бути ввічливим», В. Осєєва «Чарівне слово», Е. Мошковская «Вежливое слово».

Показати дитині «Навіщо потрібні слова ввічливості. АБВГДейка »і мультфільм« Лунтик. Спасибі"

Скористайтеся нашою спеціальною добіркою, щоб навчити дитину говорити спасибі і бути вдячним за все, що для нього роблять.

/Files/images/3_gruppa/0102.jpg