2021-01-05 «Прийшла коляда, відчиняй ворота! Ворота відчиняй і гостей приймай! »

2021-01-05

/Files/images/3_gruppa/98.jpg

«Прийшла коляда, відчиняй ворота! Ворота відчиняй і гостей приймай! »

У нашому дитячому садку ведеться велика робота по духовно-моральному вихованню дітей. Однією з найяскравіших і найколоритніших форм такої роботи є Святочні колядки. Напередодні цього заходу вихователі кожної групи проводять з дітьми бесіду на тему традицій святкування Різдва, тому дітвора з нетерпінням чекає колядників. Настає призначений день і починається дія.

Коляда-цей час святкових гулянь. А на свята прийнято співати, жартувати і грати. Щороку діти старшої групи розучують пісні-колядки, вірші, вбираються і відправляються колядувати по дитячому саду. Малюки з вихователями обходять кожну групу, співають їм пісні, славлять господарів, бажають їм всіх благ.А у відповідь господарі раді подарувати дітям свій дар: хто солодощі, пряники, а хто і пиріжки. Всі отримали позитивні емоції, веселий настрій на цілий день.

/Files/images/3_gruppa/IMG_20210105_113338.jpg

ФОТОЗВiТ тут