2020-05-18 «Граємо з дітьми на кухні»

2020-05-18

/Files/images/angliyskiy/22.jpg

«Граємо з дітьми на кухні»

Найчастіше головною проблемою будь-якої мами, бабусі, яка веде господарство на кухні, готує обіди, чаклують над смачними заготовками на зиму, стає нестача часу на заняття та ігри зі своїм улюбленим чадом. Ось і ми, займаючись приготуванням «смачненького», в вільні хвилини від варіння пропонуємо зайняти вашу дитину іграми. Вони допоможуть, не відходячи від кухні розвинути у дитини логіку, увагу, пам'ять, дрібну моторику.Почати з дитиною граючи закріплювати знання кольорів (показ фруктів), далі можна їх порахувати, розкажіть дитині про світлофор, про те, що він дозволяє рухатися машинкам по дорозі, коли можна автомобільчику їхати, а коли треба стояти. І саме захоплююча гра. яка буде в кінці - це гра в кухонному оркестрі.Спробуйте, і це буде найдивовижніший оркестр в вашому виконанні !!!!

ВЕСЁЛАЯ Музыкальная ИГРА "Кухонный ОРКЕСТР"