2019-04-22 Клубний час-квест

2019-04-22

/Files/images/vesna/Фото17123.jpg

Клубний час-квест "З привітом по планетах"!

Чимало заходів було проведено в КЗ «ДНЗ № 323», присвячених Дню Довкілля.

Традиційний тиждень для нашого улюбленого дитячого саду завершився черговим захоплюючим квестом.Щодня діти дізнавалися багато нового про Планети Сонячної Системи і про життя на найкрасивішій з Них-Земля. Вони вчаться берегти флору і фауну і діляться отриманими знаннями один з одним. У дітей з'явилася можливість ближче познайомиться з представниками - комахами, амфібіями, рептиліями, птахами, рибами і ссавцями. І звичайно ж, як без мікроорганізмів. Мікроскоп в старшій групи- це справа звична. Малюки часто приносять з будинку цибулинку або ж спійману муху в сірниковій коробці, і із задоволенням розглядають їх в мікроскоп. Діти в нашому саду з раннього дитинства привчаються бути ближче до природи, тим самим розвиваючи в собі любов до неї.

/Files/images/leto/Фото5794.jpg/Files/images/leto/Фото4793.jpg/Files/images/leto/Фото19434.jpg/Files/images/vesna/Фото29550.jpg/Files/images/vesna/Фото29549.jpg /Files/images/vesna/Фото29618.jpg

ФОТОЗВIТ тут