2019-03-11 Наші малюки дізналися, як готуються обіди

2019-03-11

/Files/images/vesna/0101.jpg
Наші малюки дізналися, як готуються обіди, від самого кухаря

Пізнавальна екскурсія на кухню дошкільної установи була проведена для вихованців молодшої групи. Діти отримали наочне і повне представлення про призначення кухні в дитячому саду; про особливості професії кухаря; про те, як відбувається щоденне приготування блюд для них.В якості попередньої роботи з підготовки екскурсії з хлопцями провели бесіди про професію кухаря, розглядали картинки "Посуд". Розмовляли про їжу і про того, хто її готує; грали в сюжетно-ролеву гру "Готуємо обід". Був активізований словник дітей : електрична піч, духова шафа, друшляк, ополоник, ківш, кухонний посуд.Екскурсія малюкам сподобалася. Кухар наочно і в доступній для дитячого розуміння формі розповіла своїм допитливим гостям про свою роботу. Охоче відповіла на усі питання, що зацікавили дітвору.

/Files/images/vesna/Фото21805.jpg