2018-08-23 Ми тебе любимо, наш дорогий Харків!!!

2018-08-23

/Files/images/leto/0207.jpg
День народження свого міста відмітили в дитячому саду

Різноколірні повітряні кульки випустили в небо вихованці дитячого саду з нагоди дня народження свого міста. На святі дошколята читали вірші-побажання рідному місту.Вихователі познайомили своїх підопічних з цікавими сторінками історії. Малюки згадали і перерахували пам'ятки свого міста. Дошколята із задоволенням відгадували тематичні загадки і грали в ігри: "Пропливи під мостом", "Різноколірні фонтани", "Перестрибни через купину". З великим почуттям читали напам'ять вірші, в яких бажали своєму місту щастя і процвітання. Завершилося це святкове дозвілля чудовим танцем - діти потанцювали з повітряними кулями, а потім, загадавши бажання улюбленому місту, випустили кульки в небо. "Подібні заходи розвивають патріотизм, любов і гордість за своє рідне місто, і дуже важливі для повноцінного розвитку дитини"

З днем народження, улюблене місто !!!!!

/Files/images/leto/Фото27454.jpg/Files/images/leto/Фото27458.jpg/Files/images/leto/Фото27474.jpg/Files/images/leto/Фото27478.jpg

ФОТОЗВIТ