2018-06-22 День скорбо́ти і вшанува́ння па́м'яті жертв війни́ — день пам'яті в Україні.

2018-06-22

/Files/images/leto/027.jpg

Доки серця стучать - пам'ятайте!

У дошкільній установі на згадку про 22 червня 1941 року було проведено урочистий захід, на якому ушанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання і запалили свічки пам'яті. Ми не повинні забувати цей страшний урок історії. Хотілося б вірити, що проводячи ці заходи, ми сприятимемо формуванню у дітей почуття гордості і вдячності воїнам, що врятували людство від фашизму, виховувати почуття відповідальності і гордості за свою країну. Педагоги провели зі своїми підопічними бесіди про війну, показали дітям презентації і відеоролики, що розповідають про цю подію, прочитали їм нові твори дитячої літератури. Ці тематичні заходи справили на малюків велике враження.

/Files/images/leto/018.jpg