2018-06-20 Свято мильних бульбашок

2018-06-20

/Files/images/leto/Фото26606.jpg
Свято мильних бульбашок

Салют з мильних бульбашок і повітряних кульок влаштували в дитячому саду Дошкільні педагоги організували для своїх вихованців веселе свято з їх улюбленими розвагами, піснями і іграми. Ведучий загадав присутнім на дитсадівській ділянці загадку про старшого брата мильних бульбашок. Діти швидко відгадали її і Повітряна Кулька "прилетіла" до них у гості. Казковий герой розповів дошколятам, який він легкий на підйом і, як тільки він почув, що малюки відгадали про нього загадку, то відразу прилетіла до них у гості Повітряна Кулька . Вона запросила дошколят пограти в ігри і заспівати веселі пісеньки. Діти із задоволенням пограли в рухливі ігри - "Кенгуру", "Незграбний ведмедик", Зберися біля кольорової кулі", "Весела гра" і пофантазували в грі "На що схожа мильна бульбашка". На прикінци усі учасники свята разом заспівали пісеньку про дружбу "Усі ми - дружні хлоп*ята".

ФОТОЗВ1Т