2018-06-13 Гра-вікторина "Безпечна дорога".

2018-06-13

/Files/images/leto/Фото26483.jpg
Як зробити дорогу безпечною, наші дошкільнята показали на вікторині

В старшій групі дитячого саду була організована цікава гра-вікторина "Безпечна дорога". Вона проводилася сьогоднi, і мала своїй на меті доповнення і закріплення знань дітей про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах міста. Правила дорожні усім дітям знать належить!!!!!!

В якості попередньої роботи з дітьми були проведені бесіди про правила безпечного переходу проїжджої частини доріг, про значення деяких важливих дорожніх знаків. Малюки повторили значення сигналів світлофора і їх черговість. В якості наочних матеріалів і устаткування були використані зелені, жовті і червоні круги; малюки відповідали на питання, виконували завдання, розгадували загадки, отримуючи жетони за кожне своє вірне рішення. Діти із задоволенням взяли участь також в запропонованих їм у рамках вікторини "перегонах на самокатах" і інших рухливих іграх. Гра-вікторина пройшла живо, весело, цікаво і, звичайно ж, з великою користю для розвитку дітей.

ФОТОЗВIТ