2018-05-22 Офіцери патрульної поліції завітали в гості до наших малят

2018-05-22

/Files/images/vesna/01. logo.jpg

СЬОГОДНІ ДО ДІТЕЙ СТАРШОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ЗАВІТАЛИ СПІВРОБІТНИКИ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ - ВОНИ РОЗПОВІЛИ ДІТЯМ ПРО СВОЮ РОБОТУ, ЗАКРІПИЛИ З НИМИ ЗНАННЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ТА ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ!

Під час бесіди дітки продемонстрували свої знання знаків дорожнього руху, а саме «Пішохідний перехід», «Підземний пішохідний перехід», «Обережно, діти!» та «Велосипедна доріжка. Малята мали змогу роздивитись, і навіть потримати в руках, такі елементи патрулювання, як «жезл регулювальника світло-діодний» та «сигнальний жилет зі світло-відбиваючими вставками».

/Files/images/vesna/Фото26004.jpg/Files/images/vesna/Фото26011.jpg/Files/images/vesna/Фото26014.jpg /Files/images/vesna/Фото26006.jpg