2018-05-14 Ігрове заняття з розвитку мови

2018-05-14

/Files/images/vesna/0202.jpg

Сьогоднi у логопедичнiй групi проведено "Ігрове заняття з розвитку мови"

При нормальному розвитку мови діти до п'яти років опановують усі типи відміни іменників, т. е. правильно вживають іменники, прикметники в усіх відмінках єдиного і множинного числа. Окремі труднощі, які зустрічаються у дітей, торкаються рідко вживаних іменників в родовому і називному відмінку множини (стулы, деревы, колесов, деревов).Пальчикова гімнастика ("Пальчикові ігри" - це інсценування яких-небудь римованих історій, казок за допомогою пальців. Багато ігор вимагають участі обох рук, що дає можливість дітям орієнтуватися в поняттях "управо", "вліво", "вгору", "вниз" і т. д. В ході пальчикових ігор діти, повторюючи рухи дорослих, активізують моторику рук. Тим самим виробляється спритність, уміння управляти своїми рухами, концентрувати увагу на одному виді діяльності.

/Files/images/vesna/0203.jpg