2018-05-10 Музичне заняття 1 молодшої групи.

2018-05-10

/Files/images/vesna/0009.jpg
"Музичне заняття в першій молодшій групі"

Музичне заняття 1 молодшої групи. У нас їх дві і в обох групах чудові дитинки. Завжди радісно на душі, коли заходиш до них в групу і діти біжать обніматися. Вони такі радісні і щасливі при зустрічі . Як їм подобаеться танцювати під веселу музику, видно, що вони це роблять від душі.. Вони відчувають щирість. їм дуже подобаються пальчикові ігри. Із задоволенням показують де у них носик, очки, рот. Люблять малюки вітатися зі своїми щічками і зубками, показуючи їх в усю свою радісну посмішку. Зустріч з новою іграшкою - це подія. Як вони сьогодні раділи машині, яка приїхала до них у гості. Діти катали її по музичному залу, слухаючи при цьому пісеньку "Машина" і бибикали на повний голос, радіючи цьому звуку. Зараз ми з малюками вчимо новий танець і діти так уважно і серйозно це роблять, видно, що їм подобаеться вчити щось новее, цикаве вони з задоволенням це роблять.

/Files/images/vesna/Фото25450.jpg/Files/images/vesna/Фото25460.jpg