2018-05-03 Наше заняття у басейні

2018-05-03

/Files/images/vesna/______________1_1.jpg

Наше заняття у басейні

Одним з найоптимальніших видів фізичного заняття для дітей, є заняття плаванням. Плавання, як вид фізичних вправ, сприяє розвитку м'язової маси, зміцнює серцево-судинну систему, благотворно позначається на стані психіки, сприяє формуванню позитивного емоційного фону, підвищуються функціональні можливості дихальної системи. Розвиваються - витривалість, гнучкість, спритність і сила. Крім того, в процесі плавання розвиваються і різні види пам'яті - рухова, образна, емоційна і словесно-логічна.

Спочатку на занятті діти ходять по масажному морському килимку. Потім вчаться правильно видихати. Обов'язково роблять "суху" розминку. Виконання цих вправ сприяє успішному освоєнню техніці плавання у воді. За рахунок попереднього ознайомлення на суші з вправами, що імітують окремі елементи плавання, є як би зв'язуючою ланкою двох частин заняття, що проводяться на суші і у воді. У воді діти розминаються, вивчають і закріплюють основні рухи, а потім грають, - дістають з дна "скарбу" Заняття плаванням дітям дуже подобаються.

/Files/images/vesna/Фото25555.jpg/Files/images/vesna/Фото25557.jpg/Files/images/vesna/Фото25183.jpg/Files/images/vesna/Фото25559.jpg