2018-04-13 Кращій куточок з національно-патріотичного виховання

2018-04-13

/Files/images/vesna/013.jpg
Патріотичний куточок

Виховувати любов до Батьківщини до сім'ї треба з самого раннього віку. Дуже важливо прищеплювати дітям це почуття патріотизму в зрозумілому контексті з самих ранніх років. Тому в групах створені уголоки патріотизму., які спрямовані на виховання любові до природи, сім'ї і старовинних предметів, в куточках є присутніми фотоальбоми сім'ї створені руками батьків, так само зроблені дидактичні ігри. створений міні альбом сімейних стосунків, де показані обов'язки дітей і дбайливе відношення до своїх близьких. Друга частина куточка зроблена у вигляді прапора України. На якому розміщено портрет нашого президента, гімн Украіни, герб нашої країни і наш прапор. В ході гри діти вивчають символіку нашої країни. Дітям розповідають про прапор, чому саме прапор двоколірний і що це означає.

З метою створення оптимальних умов щодо громадянсько-патріотичного виховання дошкільників.та стимулювання педагогів до творчої діяльності Обміном досвідом та підвищення фахової майстерності педагогів .Сьогодні в нашому закладі відбувся конкурс на кращий національний куточок , в якому прийняли участь усі вікові групи.

/Files/images/vesna/Фото25216.jpg/Files/images/vesna/Фото25217.jpg/Files/images/vesna/Фото25219.jpg/Files/images/vesna/Фото25225.jpg/Files/images/vesna/Фото25226.jpg