2018-04-10 Тиждень національно-патрiотичного виховання "Україна- моя Батьківщина"

2018-04-10

/Files/images/vesna/5051.jpg

Відповідно до планів роботи Управління освіти та методичного центру на 2018 рік, наказу Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради від 16.03.2018 № 76 «Про проведення Тижня національно-патріотичного виховання «Україна – моя Батьківщина»», з метою сприяння вихованню у молодого покоління почуття патріотизму, формування особистості на засадах духовності, моральності, толерантності, привернення уваги батьків до патріотичного виховання, популяризації педагогічного досвіду, фахових здобутків, кращих педагогічних ідей національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку, в нашому закладі оголошується проведення "Тижня національно-патриотичного виховання "Україно - моя Батьківщина" з 10.04.2018 по 13.04.2018.

З усіма матеріалами ви можете ознайомитися на сторінці нашого сайту патрiотичне виховання

Тематичне заняття "Я люблю моє місто Харків".

Я с мамой и папой шагаю вприпрыжку,
Люблю я свой город, в котором живу.
Он теплый и красивый,
о нем пишут книжки –
Прекрасный, любимый Харьков родной

Вихователі провели заняття присвячене нашому рідному місту,Також підготовлені рекомендації для батьків як знайомити дітей з пам'ятками міста, в якому вони живуть, як розповісти чим славиться наше місто, виконана спільна робота педагогів з дiтьми- гірлянда з сердець з віршем і зображенням Харкова.

/Files/images/vesna/Фото25223.jpg/Files/images/vesna/Фото25834.jpg/Files/images/vesna/Фото25839.jpg/Files/images/vesna/Фото25231.jpg

/Files/images/vesna/5050.jpg/Files/images/vesna/5052.jpg