2018-04-10 . Весняний передзвiн

2018-04-10

/Files/images/vesna/Фото25786.jpg
"Весняний передзвiн".

Захід було присвячено настанню весни, прильоту перших птахів, саме вони були діючими особами свята. Хозяйкою свята була "Весна". На святі діти водили хоровод і закликали весну закличками та піснями. Потим ведуча-весна запропонувала малюкам прийняти участь у конкурсах. . В першому конкурсі малюкам запропонували знайти перелітних птахів, з якими вони справилися дуже легко.Потим видгадали загадки та пограли у весели игри.

Старші діти сьогодні брали участь у розвагах - Пасха «Світло Христове Воскресіння»

Святкування Пасхи - багатовікова традиція. Це свято прославляє перемогу над злом, життя над смертю, світло над тімрявою. У цей день прийнято пекти пасхальні кулічи. У нашому дитячому саду також прошли заходи, присвячені святу Пасхи. Ми з малюками протягом всієї недiлi готувалися до Пасхи. Діти познайомилися з історією свята, з його символами. З великим задоволенням учили вірші, присвячені Пасхе, прикрашали яйця, готували пасхальні поделки, провівши безпосередньо - освітню діяльність за аплікацією з елементами малюнку на тему «Світла Пасха!», Познайомилися з давніми традиціями та культурою, охоче грали в ігри. «Чие яйце торкнеться приза» - катання яєць на дошці , «У кого більше прокручується яйце»

Пасха. Празднично кругом. Чистотой сверкает дом!
Вербы на столе и пасха… Так светло и так прекрасно!
Яйца крашеные всюду, и кулич стоит на блюде…
Мама в фартуке из ситца, приглашает всех садиться.
И отведать угощения…В честь Христова воскресения!

/Files/images/vesna/Фото25607.jpg /Files/images/vesna/Фото25769.jpg /Files/images/vesna/Фото25695.jpg/Files/images/vesna/Фото25702.jpg

ФОТОЗВIТ