2018-04-06 Дитяча творчiсть

2018-04-06

/Files/images/vesna/0044.jpg
Пасхальні яйця

Скоро свято Світлої Пасхи. Ми з дітьми займаємося творчістю, присвяченому цьому святу. Пасха - таке дивовижне і світле свято! Діти його добре знають і люблять. Фарбовані яйця, смачні паски і булочки так подобаються дітям. і ми з малюками розфарбували яйця Діти звернули увагу на красу різноколірних зображень. Кольори елементів готових малюнків порадували яскравістю і соковитістю.Провелася попередня работа:с дітьми - бесіди про весну, спостереження за сезонними змінами в природі, бесіда про весняні свята; читання і драматизація казки "Курка Ряба"; ліплення яєць з пластиліну, малювання пальчиками "Красиве яєчко", ігри. Малюки з великим задоволенням почали творити і ось що у нас вийшло.

/Files/images/vesna/Фото17240.jpg/Files/images/vesna/Фото10583.jpg/Files/images/vesna/Фото17378.jpg/Files/images/vesna/Фото25560.jpg