2018-01-24 Свято рум'яних щічок

2018-01-24

/Files/images/Новини/Фото25083.jpg
Свято рум'яних щічок

Активне і веселе спортивне свято під назвою "Зимові забави" відбулося на засніженому дворі дитячого саду. Діти старшого дошкільного віку з великим задоволенням взяли участь в різноманітних естафетах і конкурсах, а компанію їм склав казковий гість - життєрадісний Сніговик. На спеціально підготовленому майданчику для малюків були підготовлені всілякі естафети і конкурси, що вимагають швидкості, спритності, сили, витривалості, доброї координації рухів. Діти бігали, долали перешкоди, змагалися у влучності. А ще - розгадували цікаві загадки про спортивне приладдя і зимові види спорту. Деякі свої знання про зимові види спорту їм довелося застосувати і на практиці. Наприклад, в "Хокейній естафеті". Не обійшлося і без старої доброї забави - перетягування каната. За усіма канонами подібних змагань, перемогла в них дружба.

/Files/images/Новини/Фото25072.jpg/Files/images/Новини/Фото25086.jpg/Files/images/Новини/Фото25090.jpg/Files/images/Новини/Фото25071.jpg