Шановні відвідувачі!

Ми раді, що вже одинадцятий рік ми маємо можливість спілкуватися з Вами, використовуючи веб-сайт. Він створений самостійно нашими педагогами з метою підтримки діяльності закладу, популяризації та інформаційної відкритості для всіх, хто зацікавлений у гармонійному і всебічному розвитку своєї дитини.
В Харкові, практично в самому центрі, в зеленому скверику, серед тіні дерев є маленька країна дитинства. Щодня поспішають сюди малята зі всього міста, тому що знають – кращого саду немає ніде!

/Files/images/zima/2021/ЗДО 323.jpg

Ми віримо, що дитина – вільна особистість, самостійно думаюча і маюча право вибору діяльності для реалізації свого природного і творчого потенціалу.
«Кожна дитина талановита, і завдання вихователя в тому, щоб знайти «ізюминку» в кожній дитині
- В.О. Сухомлинський

На нашому сайті Ви можете:

- дізнатися останні новини закладу освіти;

- знайти інформацію про дитячий садок, його історію, досягнення та колектив;

- побачити життя дітей у групах;

- ознайомитися з освітнім процесом у закладі;

- прочитати поради фахівців;

- переглянути фотоальбоми та відео із нашого життя;

- використати посилання на інші цікаві сайти;

- залишити свої відгуки та запитання.

/Files/images/vesna/22/24.02.2022 відлік.jpg

УВАГА!

ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНА ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

Відповідно до Указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 14 березня 2022 року № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», листа Міністерства освіти і науки України від 25.02.2022 No1/3276-22 «Про організацію освітнього процесу», наказу комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 323 Харківської міської ради» від 24.02.2022 № 31 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу», з метою збереження життя і здоров'я учасників освітнього процесу, припиняється освітній процес у закладі дошкільної освіти.

Освітній процес закладу проводиться відповідно

Методичних рекомендацій щодо здійснення освітньої діяльності з питань дошкільної освіти на період дії правового режиму воєнного стану

Шановні батьки!

До Вашої уваги створено сторінку "ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ НА ПЕРІОД ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ"

де запропоновані цікаві статті, заняття, поради для Вас та Ваших дітей.

/Files/images/vesna/22/images (8).jpg

/Files/images/MON_static.JPG/Files/images/188x60_pedrpesacom_banner_nodots.gif
/Files/images/leto/La-Strada.JPG /Files/images/dnzreg.JPG
/Files/images/vesna/Банер.gif /Files/images/osen/0016.gif
В Україні запрацювала
Національна дитяча «гаряча лінія»

Що Вас найбільше приваблює в нашому садочку?

Попередня Грудень 2021 Наступна