/Files/images/vesna/Фото10196.jpg НАШІ СВЯТА /Files/images/d9907548b208.gif

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч з дитячим садочком, вихователями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи вихователів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт подарунок вихователям і педагогам, які працюють з дітьми у дитячому садочку, який готують всі діти, виставка композицій "Золота осінь".

/Files/images/432370m.jpg

ЗОЛОТА ОСІНЬ

Це осіннє свято, це перше свято для дітей у новому навчальному році, а для деяких – це зовсім перше свято в дитячому колективі. Це свято ми святкуємо зі своїми друзями з других груп: співаємо, танцюємо, граємо.

НОВОРІЧНІ СВЯТА

Це найулюбленіше зимове свято дітей. Для кожної групи проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки .

ЗИМОВІ КАНІКУЛИ

Це неділя, яку діти проводять вдома зі своїми улюбленими батьками, це дні привітань, подарунків, відвідування новорічних ялинок, зимові розваги зі снігом.

СВЯТО Мами

Це традиційне весняне свято завжди проходить душевно. Діти співають, танцюють, читають вірші для своїх мам, бабусь та сестричок. Лунають теплі й добрі слова до матусь, бабусь, сестричок, дівчат у групах, всіх жінок.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися останні заняття і ось він довгоочікуваний випускний вечір. Випускників вітають почесні гості, завідувач, вихователі, батьки. Це – свято зі сльозами на очах, сльозами радості та сльозами сумніви від прощання з улюбленим дитячим садочком. Після випускного вечора випускники йдуть готуватися до свого нового дорослого життя у школі.

/Files/images/holiday27.gif