/Files/images/vesna/Фото10196.jpg НАШІ СВЯТА /Files/images/d9907548b208.gif

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч з дитячим садочком, вихователями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи вихователів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт подарунок вихователям і педагогам, які працюють з дітьми у дитячому садочку, який готують всі діти, виставка композицій "Золота осінь".

/Files/images/432370m.jpg

ЗОЛОТА ОСІНЬ

Це осіннє свято, це перше свято для дітей у новому навчальному році, а для деяких – це зовсім перше свято в дитячому колективі. Це свято ми святкуємо зі своїми друзями з других груп: співаємо, танцюємо, граємо.

НОВОРІЧНІ СВЯТА

Це найулюбленіше зимове свято дітей. Для кожної групи проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки .

ЗИМОВІ КАНІКУЛИ

Це неділя, яку діти проводять вдома зі своїми улюбленими батьками, це дні привітань, подарунків, відвідування новорічних ялинок, зимові розваги зі снігом.

СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ

Це традиційне весняне свято завжди проходить душевно. Діти співають, танцюють, читають вірші для своїх мам, бабусь та сестричок. Лунають теплі й добрі слова до матусь, бабусь, сестричок, дівчат у групах, всіх жінок.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися останні заняття і ось він довгоочікуваний випускний вечір. Випускників вітають почесні гості, завідувач, вихователі, батьки. Це – свято зі сльозами на очах, сльозами радості та сльозами сумніви від прощання з улюбленим дитячим садочком. Після випускного вечора випускники йдуть готуватися до свого нового дорослого життя у школі.

/Files/images/holiday27.gif