ГРУПОВI ПРИМIЩЕННЯ

У групових приміщеннях створено розвивальне середовище, яке відповідає віковим особливостям дітей, з урахуванням принципів доступності, мобільності, змістовності, варіативності, естетичності, зв’язку з реальним життям. Природне середовище, предметно-ігрове середовище, соціальне середовище, середовище власного «Я» дитини складаються з сучасних ігор та іграшок.

У групах проведені ремонти: групових приміщень, спалень та туалетних кімнат. Усі групи забезпечені м’яким інвентарем. Стан меблів задовільний. Запас постільної білизни та рушників достатній. Засобами особистої гігієни діти забезпечені.

/Files/images/leto/Фото13885.jpg/Files/images/leto/Фото13904.jpg /Files/images/Новини/Фото19116.jpg/Files/images/Новини/Фото19119.jpg