2022-11-24 Як дорослі можуть допомогти дітям пережити травму

2022-11-24

/Files/images/22/25_11.jpg

Після травматичних подій дорослі можуть бути сповнені занепокоєння або смутку. Проте, незалежно від того, наскільки батьки та вчителі стурбовані або пригнічені, вони мають допомогти пережити травматичний досвід дітям.Втішання, підтримка та заохочення дорослих можуть дозволити дітям почуим психологічним наслідкам.Інститут розумового розвитку дитини підготвавпосібник ватися в безпеці, допоможуть їм подолати страх і горе та запобіжать довготривалi реабілітації для батьків, учителів та лідерів громад «Як допомогти дітям пережити травматичні події».

Посібник пропонує прості поради щодо того, чого очікувати, що робити та на що звертати увагу. Тут містяться загальні рекомендації, а також інформація для роботи з дітьми залежно від віку