2022-08-18 Міжнародна серпнева педагогічна науково-практична конференція «Освіта, освітяни – незламні у війні»

2022-08-18

/Files/images/22/_________5.jpg

18 серпня 2022 року відбулася міжнародна серпнева педагогічна науково-практична конференція «Освіта, освітяни – незламні у війні».

У межах заходу були розглянуті такі питання:

-Які виклики існують у сфері освіти й науки через широкомасштабне вторгнення рф на території України?

-Які необхідні законодавчі зміни для розвитку системи освіти?

-Як повертатися до навчання в новому навчальному році?

-Які стратегічні плани та можливості співпраці з міжнародними партнерами країн ЄС у сфері освіти й науки?

Початок о 10:00 Онлайн-трансляція конференції доступна на YouTube-каналі та Facebook-сторінці МОН.

Також працюватимуть 12 локацій:

•Школа – територія безпеки

•Повертаймося до навчання: освітній процес 2022/2023

•Підтримай дитину! (освіта дітей з особливими освітніми потребами)

•Навчання педагогічної еліти

•Позашкілля-2022: безпека і патріотизм

•Дошкільна освіта під крилами захисту

•Активна школа – здорова Україна (фізична культура, спорт і здоров’я)

•Приватна освіта – партнер для держави

•Професійна освіта: результати, теперішній стан і перспективи

•Вища та фахова передвища освіта в контексті глобальних викликів

•Наука та інновації: ефективні дослідження для безпечної освіти

•Цифрова трансформація освіти в умовах війни: антикризові рішення, можливості, плани.

у локації ,,ДОШКІЛЬНА ОСВІТА ПІД КРИЛАМИ ЗАХИСТУ"

були розглянуті цікаві та важливі питання:

- підготовка закладів дошкільної освіти до нового навчального року: ключові виклики та стратегії їх вирішення;

- презентація чинних програм дошкільної освіти: особливості впровадження у воєнний час;

- діджиталізація освітньої діяльності у закладах дошкільної освіти;

- інформаційні технології — запорука ефективності освіти сьогодення;

- сталість підтримки дошкільної освіти України задля стійкості в реаліях сьогодення;

- психологічна підтримка учасників освітнього процесу у закладах дошкільної освіти.

Також спікерами та організаторами конференції було запропоновано всім учасникам взяти участь у флешмобі«Повертайся до навчання!».

/Files/images/22/Конф.jpg