2022-01-13 Щотижневий україномовний день

/Files/images/zima/2021/мон.png

Щотижневий україномовний день

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

На виконання листа Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 29.12.202l № 01-33/6472 «Щодо популяризації української мови в сім’ях, які мають дітей дошкільного віку», В закладі дошкільної освіти вводиться щотижневий україномовний день–середа!

Ідея запропонованої батьками ініціативи - прищеплення дітям та їх батькам любові до України, до народних українських традицій, поваги до державної мови, бажання оволодіти нею та спілкуватись українською мовою в повсякденному житті.

У ці дні вихователі будуть ненав’язливо виправляти дітей, якщо вони розмовлятимуть російською мовою В такі дні вихователі нагадуватимуть дітям, що основною мовою взаємного спілкування в Україні є українська мова.

Пропонуємо вам протягом цих днів з ранку до вечора спілкуватися з дітьми українською, підтримувати намагання дітей говорити українською мовою в домашньому комфортному середовищі, на вулиці, ігрових майданчиках, зустрічах з іншими дітьми, дивитися мультфільми, youtube, слухати музику, читати книжки, щоб українська мова ставала мовою їх повсякденного життя.