2021-02-22 Про тиждень математики

2021-02-22

/Files/images/3_gruppa/изображение_viber_2021-02-09_13-16-55.jpg

Про тиждень математики

Тиждень математики надає велику допомогу в глибокому вивченні такій важкій дисципліни як математика. В межах заходу створюються сприятливі умови для формування у дітей таких якостей особистості, як допитливість, спостережливість, прагнення долати труднощі.

У нашому дитячому садку з 15.02. по 19.02.2021 року проводився тиждень «Знавці математики». Це були і математичні КВН, і математичні вікторини, і математичні змагання. У 2-й молодшій групі ми провели тиждень «Цікавих математичних ігор». Тому що гра це головний вид діяльності дітей дошкільного віку, тільки в грі дитина ненав'язливо засвоює і успішно закріплює знання. Кожна з ігор вирішує конкретну задачу вдосконалення математичних (кількісних, просторових, тимчасових) уявлень дітей.

У грі вивчається і закріплюється уявлення про колір, форму; початку рахунку і т. д. В час проведення цих ігор діти не тільки закріплювали отримані раніше знання: групували предмети за кольором, формою, вчилися знаходити предмети в заданому пространстве.Росподіляли предмети за кількістю: один - багато, вчилися рахувати від одного до трьох. А також зарядилися позитивними емоціями, радістю.

/Files/images/3_gruppa/IMG_20210216_105820.jpg