2020-12-10 «Новорічна листівка« Ялинка »

2020-12-10

/Files/images/zima/Фото8330.jpg

«Новорічна листівка« Ялинка »в старшій групі

Головною прикрасою і символом новорічного свята вважається вбрана ялинка. У нашій країні існує традиція перед святом Новий рік ставити вдома живу або штучну ялинку і прикрашати її новорічними гірляндами, намистом і іграшками. Під цією ялинкою в новорічну ніч дід Мороз залишає подарунки для дітей і дорослих. Напередодні Нового року в дитячому садку діти теж готуються до свята. Сьогодні ось діти приготували вітальні листівки своїм батькам.

Ручна праця виховує в дітях цілеспрямованість, акуратність і розвиває дрібну моторику рук. Роблячи такі новорічні листівки, дошкільнята вчилися правильно поводитися з ножицями. вчилися складати новорічну композицію. А також діти навчилися робити подарунки для своїх рідних і близьких.