2018-12-10 Підготовка вихованців і педагогів до Нового року

2018-12-10

/Files/images/zima/0000000.jpg
"Підготовка вихованців і педагогів до Нового року - року Свинки"

Новий рік - найулюбленіше свято у дітей, яке святкують не лише в Украінї, але і у всьому світі. Тому ми, педагоги дошкільних учбових закладів, і самі діти дуже ретельно готуються до святкування Нового року в дитячому саду: розучування нових пісень (наприклад "Дід Мороз - рожеві щічки", віршів, танців; малювання, аплікація, присвячені новорічній тематиці. Вашій увазі фотосесія новорічних робіт вихованцівУ нашій установі немає жодної групової кімнати, схожої один на одного по оформленню до Нового року. Дорослі: педагоги і діти з величезним бажанням і старанням майструють новорічні іграшки і подарунки. Увесь грудень по календарному - тематичному календарю проходить цікаве заняття, особливо це стосується художньо - естетичного розвитку.

/Files/images/zima/Фото15463.jpg /Files/images/zima/Фото28474.jpg/Files/images/zima/Фото28476.jpg