2018-12-05 Передноворічна традиція

2018-12-05

/Files/images/zima/00000001.jpg
Передноворічна традиція - День написання листів Дідові Морозу.

Четвертого грудня відзначається дуже цікаве і особливе свято, присвячене Новому року, що настає, - День замовлень подарунків і написання листів Дідові Морозу.Воно присвячене усім, хто вірить в цього зимового чарівника і з нетерпінням чекає дивовижне свято - Новий рік. Під Новий рік усі ми, дорослі, на деякий час стаємо дітьми, віримо в чудеса і казки.Перш, ніж приступити до написання листа, з діттми була проведена пізнавальна бесіда і розповідь про існування такого свята, що воно присвячене тільки тим, хто вірить в цього зимового чарівника і з нетерпінням чекає новорічні свята.Так, як діти ще малі і писати не уміють, вирішили проявити усі свої творчі здібності, фантазію і виразити своїм малюнком свої мрії. Кожна дитина намалювала фломастерами свій бажаний подарунок. До речі, на думку психологів, чим довше діти віритимуть в Діда Мороза, тим краще, так в підсвідомості формується тверда упевненість: чудеса можливі !!!!!

Дед Мороз под Новый год
Все, что хочешь, принесет.
Загадай желанья ты -
И исполнятся мечты.