2018-11-28 Прогулянка та перший сніг!

2018-11-28

/Files/images/osen/Фото28402.jpg

Ось у нас і випав перший сніг! На дворі ще листопад, а сніг валить пластівцями . З дахів палить, вітер, а у хлоп'ят радість і веселощі.Скільки було радості і захвату, сміху і завзяття. Діти бігали,, грали в сніжки і навіть, потайки, пробували його на смак. Потім ми вирішили сліпити снігову бабу. Діти самі маленьку грудочку перетворювали на велику грудку і кричали, звали на допомогу, щоб поставити грудки один на одного.Радість від першого снігу була без виключення у усіх. Дітки повернулися в групу з рожевими носиками і щічками.Поговорили ще раз про пору року, чому йде сніг, а не дощ, з чого утворюється сніг. На жаль, перший випавший сніг довго не лежить, тане.

/Files/images/osen/Фото28405.jpg/Files/images/osen/Фото28414.jpg/Files/images/osen/Фото28417.jpg