2018-04-19 День здоров'я.

И улыбка на лице,
Потому что принимаю
Витамины А,В,С.»(Л. Зильберг)

Сьогодні у нас в саду пройшов день здоров'я, Метою було: створити умови для зміцнення здоров'я і формування елементарних уявлень про здоровий спосіб життя у дітей,. розвивати рухову активність, емоційну чуйність. Діти повторили правила гігієни (уранці і увечері умивайся і чисти зуби, обов'язково мийте руки перед їдою, нічого не підбирай із землі, не бери пальці в рот, не три очі руками); продовжили знайомитися з професією лікаря; формувати елементарні уявлення про здоровий спосіб життя (про необхідність робити гімнастику, рухатися, грати, радіти, дотримуватися режиму дня) і користь вітамінів.

/Files/images/vesna/Фото25145.jpg/Files/images/vesna/Фото25555.jpg/Files/images/vesna/Фото25203.jpg/Files/images/vesna/Фото25150.jpg