2018-01-19 Винахідником можна і треба стати ще в дитинстві

2018-01-19

/Files/images/Новини/1122.jpg
Творчо відмітили День дітей-винахідників наші дошкільнята

Сьогодні саме той день, в який треба порадіти винахідливості юних геніїв, оцінити значущість їх численних винаходів і заохотити різнобічні дитячі таланти. Датою Дня юного винахідника був вибраний у світі день народження одного з видатних американців - державного діяча, дипломата, вченого, винахідника, журналіста Бенджамина Франкліна, який прославився своїми винаходами ще в дитинстві.

На честь цікавої і незвичайної пам'ятної дати календаря - Міжнародного дня дитячих винаходів 17 січня - чудовий тематичний захід був організований педагогами і вихованцями нашого дитячого саду. Малюки дізналися багато нового і цікавого. Для малюків організували невелике свято фантазії і творчої думки, запропонувавши їм придумати, намалювати або побудувати з кубиків моделі того, що вони хотіли б визнати в майбутньому.

Сьогоднi в дошкільному закладі відбувся підсумковий день Тижня науки. Працівники закладу переглянули підсумкову презентацію.В групах пройщли узагальнюючі бесіди, були створені інформаційні добірки тематичних матеріалів.

/Files/images/Новини/Фото25042.jpg/Files/images/Новини/Фото25048.jpg/Files/images/Новини/Фото25052.jpg/Files/images/Новини/Фото25055.jpg